reklama
reklama

Sprawczyni kolizji podziękowała policjantom

Na sygnale, Wiadomości, 23.05.2024 13:36,
To zdarzenie było dla mnie ogromnym stresem. Pamiętam, że wtedy nie mogłam opanować emocji i płaczu, kiedy jednak przyjechali policjanci i zaczęli spokojnym głosem wszystko tłumaczyć, odczułam ulgę" - napisała kobieta.
Sprawczyni kolizji podziękowała policjantom

Na ręce inspektora Roberta Chowańca Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu, wpłynęły podziękowania od mieszkanki Polanki Wielkiej dla policjantów Wydziału Ruchu Drogowego: mł. asp. Michała Kotfis oraz sierż. szt. Mateusza Płonki, za wsparcie i pomoc, których udzielili kobiecie podczas kolizji drogowej.


Do kolizji drogowej doszło pod koniec marca br. w Polance Wielkiej. Kobieta po zrobionych zakupach wyjeżdżała samochodem z parkingu sklepowego. Nie zauważyła nadjeżdżającego samochodu dostawczego, w wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów. W zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń ciała.

Mieszkanka Polanki Wielkiej w swoich podziękowaniach napisała: „To zdarzenie było dla mnie ogromnym stresem. Pamiętam, że wtedy nie mogłam opanować emocji i płaczu, kiedy jednak przyjechali policjanci i zaczęli spokojnym głosem wszystko tłumaczyć, odczułam ulgę. Policjanci przekazali mi, że zdarzenie mogło mieć o wiele poważniejsze konsekwencje niż rozbite samochody. Okazali tym dużą wyrozumiałość wobec mojej osoby. Takie podejście do sprawcy zdarzenia jest wyjątkowe i zasługuje na duże podziękowania”.

- Cieszymy się, gdy policyjna służba spotyka się z uznaniem osób, wobec których policjanci wykonują czynności. Podziękowania za profesjonalnie pełnioną służbę, czy też udzieloną pomoc, stanowią również wspaniałą nagrodę za zaangażowanie włożone w realizację zadań, które na co dzień wykonują funkcjonariusze dbający o bezpieczeństwo mieszkańców - komentuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

źródło: KPP Oświęcim

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy