reklama
reklama

Sprawca napadu na andrychowskim cmentarzu nadal na wolności

Na sygnale, Wiadomości, 17.10.2018 14:00, PG
Sprawca napadu na andrychowskim cmentarzu nadal na wolności

Dwa dni temu na andrychowskim cmentarzu przy ul. Beskidzkiej doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Mężczyzna podszedł do młodej kobiety, próbując jej wyrwać plecak. Zaczął ją szarpać, a następnie uderzył butelką. Do zakrwawionej kobiety wezwano zespół ratownictwa medycznego, który udzielił jej pomocy.

Jak się dowiadujemy na policji nadal trwają czynności w tej sprawie a chuligan nie został jeszcze ujęty. Policja apeluje do mieszkańców o zgłaszanie wszelkich niepokojących sygnałów i uważanie na siebie.

Zwłaszcza teraz kiedy coraz więcej osób odwiedza swoich bliskich na cmentarzach przed świętem Wszystkich Świętych a złodziei zniczy czy wiązanek nie brakuje.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

taranczako, 18.10.2018 04:52

Chuligan? Bandzior!