reklama

Sobota na sygnale. To nie jest spokojny dzień

Na sygnale, Wiadomości, 17.12.2022 13:25, foto: 112wadowice.pl
Sobota to zdecydowanie nie jest spokojny dzień w regionie. Doszło do kilku zdarzeń.
Sobota na sygnale. To nie jest spokojny dzień
W sobotę (17.12) w południe do zderzenia dwóch samochodów doszło w Paszkówce [foto powyżej] na ulicy Wadowickiej. Poszkodowana została jedna osoba.

Około godziny 13:00 w Sułkowicach k. Andrychowa [foto poniżej] na skrzyżowaniu ulic Beskidzkiej z ul. s. Faustyny doszło do zderzenia trzech samochodów. Poszkodowana została jedna osoba.

Strażacy byli wzywani także do pożaru quada w Leńczach, a w jednym z domów w Podolanach doszło do zatrucia tlenkiem węgla.

Strażacy podejmowali także kilka interwencji związanych z powalonymi na drogi drzewami.foto: FB / małopolskie Drogi i 112wadowice.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

cath, 17.12.2022 19:25

Sobota rano ok.9.00 Wyjeżdżam z Galerii Andrychow przez rondo na Krakowska.A tu dziewczę na rowerze zasuwa w stronę miasta i uwaga z komorka przy uchu nawet na zjeździe z Górnicy .Rozmowę zakończyła koło przychodni Medican.Myślałem ze śpię ale to była jawa… niestety.Czasami odrobina mózgu by się przydala

Koniczynka, 17.12.2022 14:45

Chodniki w Andrychowie kompletnie nie są odśnieżone. Lenartowicza, Włókniarzy. A na Starowiejskiej śnieg po kolana. Za co kasę bierze zgk. Skandal by traktor chociaż raz na dzień tam nie przejechał.

Koniczynka, 17.12.2022 14:44

Chodniki w Andrychowie kompletnie nie są odśnieżone. Lenartowicza, Włókniarzy. A na Starowiejskiej śnieg po kolana. Za co kasę bierze zgk. Skandal by traktor chociaż raz na dzień przejechał.