reklama

Śnieżyca sparaliżowała ruch na drodze Andrychów - Kęty

, Na sygnale, Wiadomości, 21.12.2021 11:45,
Kierowcy utknęli w kilkukilometrowym korku.
Śnieżyca sparaliżowała ruch na drodze Andrychów - Kęty
Trwające kilkadziesiąt minut intensywne opady śniegu spowodowały paraliż na drodze krajowej nr 52 pomiędzy Andrychowa a Wadowicami. Ciężarówki utknęły na wzniesieniu przy stadionie w Bulowicach na pasie w kierunku Andrychowa.

Szybko utworzył się gigantyczny korek.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

MaR, 21.12.2021 15:14

No i ta śnieżyca. Ale opad :).

sowa, 21.12.2021 15:13

Tury na tory.A Bulowice nie leżą pomiędzy Andrychowem a Wadowicami.

FeelFree, 21.12.2021 14:11

@Redakcja mamNewsa - chciałbym zdementować podaną przez Redakcję informację, jakoby na przywoływanym wzniesieniu utknęły tury. Byłem tam dzisiaj osobiście, widziałem na własne oczy. Nie było ani jednego. Poza tym to przecież zupełnie niemożliwe z powodu ich wyginięcia. Nie wiem jak było w innych krajach europejskich, ale w Polsce ostatnia samica tura (Bos taurus) padła z przyczyn naturalnych w 1627 roku. P.S. Ludzie tylko proszę, nie jedźcie tam sprawdzać kto pisze prawdę! Warunki drogowe faktycznie są trudne i zmienne, a przy obecnym natężeniu ruchu postój jednego auta prowadzi natychmiast do powstawania zatoru drogowego.