reklama
reklama

Śledczy ustalają do kogo należały zwłoki znalezione w Wiśle

Na sygnale, Wiadomości, 02.05.2022 14:00,
Zlecono wykonanie badań DNA
Śledczy ustalają do kogo należały zwłoki znalezione w Wiśle

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu oraz Prokuratura Rejonowa w Oświęcimiu prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności zgonu oraz danych osoby do której należały zwłoki znalezione w rzece Wiśle. Zwłoki w chwili ujawnienia znajdowały się w znacznym stadium rozkładu.

W piątek (29.04) tuż po godzinie 19 mieszkaniec Oświęcimia podczas spaceru w nad brzegiem rzeki Wisły rejonie Dworów Drugich dostrzegł w wodzie ludzkie zwłoki. Mężczyzna natychmiast powiadomił operatora numeru alarmowego 112. Na miejsce zostały wysłane służby ratunkowe. Strażacy z wody wyłowili zwłoki ludzkie w znacznym stadium rozkładu.

Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji zwłok podczas której ustalona zostanie płeć oraz pobrany zostanie materiał DNA przy pomocy którego będzie możliwość zidentyfikowania osoby zaginionej do której zwłoki należały.

źródło: KPP Oświęcim

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy