Seria włamań do piwnic na terenie Andrychowa

, Na sygnale, Wiadomości, 30.01.2020 12:00, PG
Skradziono cenne przedmioty, elektronarzędzia a nawet przetwory!
Seria włamań do piwnic na terenie Andrychowa

W ostatnim czasie do Andrychowa ponownie powrócił problem kradzieży. W listopadzie ubiegłego roku policjantom z wydziału kryminalnego w Andrychowie udało się złapać szajkę złodziei podejrzanych o kilkanaście kradzieży i kradzieży z włamaniem do samochodów oraz dwóch paserów, którzy nabywali skradzione przedmioty.

Jak przekazują nam Czytelnicy, teraz w Andrychowie dochodzi do serii włamań do piwnic.

I rzeczywiście policja potwierdza, że otrzymuje takie zgłoszenia.

Jak przekazuje nam oficer prasowy KPP Wadowice Agnieszka Petek z 9/10 stycznia br. przy ul. Pachla doszło do włamania do jednej z piwnic.

10 stycznia miała miejsce kradzież z włamaniem do piwnicy, tym razem w miejscowości Inwałd. Złodzieje zabrali elektronarzędzia i przetwory. Wszystko o wartości ponad 1000 zł. Tymi sprawami zajmują się policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu policji w Andrychowie.

Z kolei 15 stycznia na ul. Garncarskiej uszkodzone zostały skoble w drzwiach do dwóch piwnic a w nocy z 22/23 stycznia na ul. Pachla uszkodzono kłódki w drzwiach do piwnic. Tę sprawę przejęli policjanci z zespołu ds. wykroczeń.

Policja apeluje o zgłaszanie wszelkich podejrzeń w tej sprawie na komisariat.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy