reklama
reklama

Samochód uderzył w drzewo na drodze w Kętach Podlesiu [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 10.11.2021 14:52,
Droga przez Kęty Podlesie zablokowana!
Samochód uderzył w drzewo na drodze w Kętach Podlesiu [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Do bardzo poważnego wypadku doszło w środę (10.11) około godziny 14:30 na drodze prowadzącej przez Kęty Podlesie - to ulica Żeromskiego.

Samochód uderzył tam w drzewo. Na miejscu interweniują służby ratownicze - strażacy z Kęt, Andrychowa, Oświęcimia, zespół ratownictwa medycznego z Andrychowa. Wstępnie wiadomo, że jedna osoba została poszkodowana.

Jak wstępnie ustalili policjanci 32 – letnia mieszkanka powiatu wadowickiego kierując samochodem marki Audi, podczas wyprzedzania straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego wypadła z jezdni i uderzyła w przydrożne drzewo.

W wyniku zdarzenia kierująca audi doznała bardzo poważnych obrażeń ciała i w stanie nieprzytomnym została przewieziona przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala.

W miejscu, gdzie doszło do wypadku drogowego nadal trwają czynności. Droga została zamknięta dla ruchu, służby kierują objazdami.


foto: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy