reklama
reklama

Punkty szczepień pod specjalnym nadzorem

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 05.08.2021 11:01, eł

Policjanci mają je odwiedzać, by dopilnować ładu i porządku.

Punkty szczepień pod specjalnym nadzorem

Ostatnio w całym kraju głośno jest na temat ataków na punkty szczepień przeciwko COVID-19. Do najpoważniejszych doszło w Zamościu, gdzie nieznani sprawcy dopuścili się podpalenia, ale wydarzeń mniejszego kalibru nie brakowało w całym kraju. Gdzieniegdzie stróże prawa objęli punkty szczepień ochroną. A jakie działania podjęła policja w powiecie wadowickim?


Na naszym terenie nie doszło jeszcze do aktów wandalizmu czy innych form ataku na punkty szczepień lub budynek sanepidu. Nie było też incydentów, które mogłyby zagrażać pracownikom tych placówek lub innym przebywającym w nich osobom. Niemniej policja podejmuje pewne kroki, by zminimalizować ryzyko takich wydarzeń.

- Punkty szczepień zostały objęte doraźną kontrolą przez patrole pod kątem ładu i porządku oraz ewentualnych zakłóceń pracy personelu medycznego – wyjaśnia Agnieszka Petek, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach. Na razie zatem nie należy się spodziewać sytuacji, że stróże prawa cały czas będą obecni w miejscach, gdzie wykonywane są szczepienia.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zibi33, 05.08.2021 12:03

Metody od lat nic się nie zmieniają prowokacje i wciskanie dziwnej narracji , kto chce niech idzie się szczepić kto nie chce nie idzie , ale widać wyraźnie mld złotych wydane na szczepionki ktoś tu ma niezły obryw , w każdej telewizji reklamy suplementów i wyrobów medycznych non stop , kto troszkę myśli to się zastanowi co nakręca biznes farmaceutyczny bo na pewno nie troska o zdrowie ludzi . Ludzie mają się bać mają wierzyć ludziom wciskającym frazesy od polityków zaczynając a kończąc na większości lekarzy , kompletnie powariowali opętani zyskiem.