reklama

Przesadził w terenie zabudowanym. Kierowca zatrzymany na Bielskiej

Na sygnale, Wiadomości, 08.02.2021 10:25,
Trudne zimowe warunki drogowe nie przeszkodziły 30 – latkowi jechać z prędkością 103km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h.
Przesadził w terenie zabudowanym. Kierowca zatrzymany na Bielskiej

W sobotę (6.02.) policjanci z oświęcimskiej drogówki pilnowali bezpieczeństwa na terenie gminy Kęty. O godzinie 18.30 w Bulowicach zmierzyli prędkość samochodu marki Volkswagen który jechał ulicą Bielską. Policyjny miernik wskazał 103km/h w związku z tym zatrzymali pojazd do kontroli.

Okazało, się, że związek z niebezpieczną jazdą miał 30 – letni mieszkaniec gminy Kęty.

Za przekroczenie prędkości na kierującego został nałożony mandaty i punkty karne, a także zostało mu zatrzymane prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać za trzy miesiące.

- Apelujemy o przestrzeganie przepisów i nie przekraczanie dozwolonej prędkości. Policjanci przypominają, że jedną z przyczyn zdarzeń drogowych jest nadmierna prędkość, która niejednokrotnie uniemożliwia bezpieczne wykonanie manewru na drodze zwłaszcza zimą - apelują policjanci.

źródło: KPP Oświęcim


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 08.02.2021 12:29

>> pilnowali bezpieczeństwa na terenie gminy Kęty <<. XD ! Oczywiście nie pochwalam takiej jazdy - ponad stówę w terenie zabudowanym. Ale może jak już nie ma co napisać to może napisać prawdę? Sobota - g. 18.30 -- tylko łowy.