reklama

Pożegnano komendanta. Po 26 latach w mundurze, przechodzi na emeryturę

, Na sygnale, Wiadomości, 16.04.2019 15:15, PG
W poniedziałek (15.04.) z policyjnym mundurem pożegnał się podinsp. Krzysztof Szuster – komendant komisariatu policji w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Pożegnano komendanta. Po 26 latach w mundurze, przechodzi na emeryturę

W poniedziałek kalwaryjskim komisariacie odbyło się uroczyste pożegnanie podinsp. Krzysztofa Szustera – komendanta komisariatu policji w Kalwarii Zebrzydowskiej, który po 26 latach służby w mundurze policyjnym postanowił przejść na zasłużoną emeryturę. W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyli: p.o. komendant powiatowy policji w Wadowicach – podinsp. Arkadiusz Śniadek wraz z zastępcą – mł. insp. Robertem Michną, zastępca komisariatu policji w Kalwarii Zebrzydowskiej – podinsp. Fryderyk Mamcarczyk, burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej – Augustyn Ormanty, Maria Kwartnik, naczelnik wydziału wspomagającego KPP w Wadowicach – st. asp. Jarosław Woźniak, przewodniczący zarządu terenowego NSZZ Policjantów w Wadowicach – asp. szt. Dawid Herbut oraz policjanci kalwaryjskiego komisariatu.

Komendant powiatowy policji w Wadowicach złożył udającemu się w stan spoczynku policjantowi podziękowania za sumienne wykonywanie zadań, codzienne zaangażowanie, duży wkład pracy i pełną poświęcenia służbę. Burmistrz Kalwarii Zebrzydowskiej podziękował podinsp. Krzysztofowi Szusterowi za dotychczasową współpracę, która przebiegła wzorowo oraz wspólnie podjęte realizacje. Serdeczne gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia przekazali również pozostali goście.

Podczas uroczystości podinsp. Fryderyk Mamcarczyk otrzymał z rąk podinsp. Arkadiusza Śniadka rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisko komendanta komisariatu policji w Kalwarii Zebrzydowskiej.


źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy