reklama
reklama

Wiosna! Tak wygląda w naszym regionie [FOTO] [AKTUALIZACJA]

MAGAZYN, Wiadomości, 19.04.2019 13:00, PG
Jak zapowiadają meteorolodzy Wielkanoc w tym roku ma upłynąć pod znakiem ciepłej i słonecznej pogody. O to zdjęcia naszych Czytelników.
Wiosna! Tak wygląda w naszym regionie [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Wiosna już na dobre zagościła w naszym regionie. Mimo ostatniego ochłodzenia, poniedziałek (15.04.) przywitał mieszkańców m.in. Andrychowa pięknym słońcem i został z nimi aż do wieczora.

Jak zapowiadają meteorolodzy Wielkanoc w tym roku ma upłynąć pod znakiem ciepłej i słonecznej pogody. Oznaki wiosny widać już prawie wszędzie: kwitnące krzewy i drzewa, zielona trawa, pierwsze, wiosenne kwiaty a także wracające do siebie bociany.

Nie jest to jednak dobra pora dla alergików. Dolegliwości związane z pyleniem drzew na pewno odczuła już nie jedna osoba. Katar czy pieczenie oczu to też oznaki wiosny.

Zobaczcie zdjęcia naszych Czytelników pt."Wiosna 2019":

foto: The Pasito
foto: W obiektywie Krakowiaka


foto: Jasiu


A tutaj ktoś spektakularnie zakończył sezon narciarski :)


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy