reklama

Niektóre place zabaw w Andrychowie stanowią zagrożenie dla dzieci

, MAGAZYN, Wiadomości, 15.04.2019 19:05, DK
Oby nikomu nic się nie stało.
Niektóre place zabaw w Andrychowie stanowią zagrożenie dla dzieci

Nastała wiosna, pojawiły się dziury w drogach, ale ukazał się także przerażający obraz placów zabaw. Jeden z nich przy ul. Krakowskiej w Andrychowie, niedaleko pomnika Grunwaldzkiego wygląda wręcz tragicznie i jest niebezpieczny dla dzieci - alarmują rodzice.

Walające się śmieci, pourywane łańcuchy, zniszczona zjeżdżalnia, zagrażają bezpieczeństwu najmłodszych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Antecka, 16.04.2019 08:33

Na wlokniarzy na duzym placu,gdzie mozna by bylo zrobic naprawde super plac dla dzieci z miejscem do gry w pilke jest zjezdzalnia hustawka i silownia ,gdzie te dzieci maja sie bawic?? A wieczorami super z tego placu jest miejsce na picie alkoholu przez mlodziez i ekstra toaleta dla psow.

basia-k114, 15.04.2019 20:52

Na ul. Starowiejskiej (za biblioteką) też nie lepiej. Urwana huśtawka, elementy drewniane poniszczone. Cały plac zabaw położony jest na brudnym piasku, beznadziejne rozwiązanie, Niue wiem kto wpadł na taki pomysł.