reklama
reklama

Potrącenie na krajówce. Kierowca nie miał szans, aby zatrzymać pojazd [VIDEO]

Na sygnale, Wiadomości, 13.03.2023 19:00, red
Do tego zdarzenia doszło kilka dni temu na drodze krajowej nr 52.
Potrącenie na krajówce. Kierowca nie miał szans, aby zatrzymać pojazd [VIDEO]
Ostatnio na drogach regionu bardzo często dochodzi do potrąceń pieszych. Zwykle wieczorem i w nocy. Niestety, czasami kierowca po prostu nie ma szans, aby w porę zatrzymać samochód. Zwłaszcza, jak ktoś przechodzi na drugą stronę w miejscu niedozwolonym, na słabo oświetlonej ulicy.

Do takiej sytuacji doszło kilka dni temu na drodze krajowej nr 52 w Barwałdzie. Kierowca nie miał szans na uniknięcie potrącenia pieszego, który nagle wbiegł nad jezdnię, wprost przed samochód. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala.

Policja wyjaśnia dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Pozostaje jedynie zaapelować do pieszych o większość ostrożność podczas przechodzenia na drugą stronę drogi.

Zobaczcie nagranie do którego dotarł portal mamNewsa.pl

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jan_Korba, 14.03.2023 09:55

No i nalęgło się pieszym w głowie, że są świętymi krowami na drodze, auto zatrzyma się w miejscu no i że są nieśmiertelni.