reklama

Poszukiwany 48-latek trafił za kraty

Na sygnale, Wiadomości, 06.11.2023 10:55,
Najbliższy rok za kratami spędzi 48-latek, którego zatrzymali wadowiccy dzielnicowi.
Poszukiwany 48-latek trafił za kraty
W niedzielę (5.11) funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych z wadowickiej komendy zatrzymali 48-letniego mieszkańca Wadowic, który był poszukiwany do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany w swoim miejscu zamieszkania. Nakaz zatrzymania i doprowadzenia 48-latka do zakładu karnego wydał Sąd Rejonowy w Wadowicach.

Dzisiaj, zgodnie z dyspozycją sądu, poszukiwany trafił do zakładu penitencjarnego, gdzie będzie odbywać karę.

- Niemal codziennie policjanci zatrzymują osoby, które są poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności. Każdy, na którym ciąży prawomocny wyrok musi spodziewać się, że prędzej czy później odwiedzą go policjanci - st. asp. mówi Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

źrodło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy