reklama

Znowu sporo przerw w dostawie energii elektrycznej. Gdzie i kiedy?

Gospodarka, Wiadomości, 05.11.2023 21:00, eł

Podajemy listę wyłączeń prądu w naszym regionie na najbliższe dni.

Znowu sporo przerw w dostawie energii elektrycznej. Gdzie i kiedy?

Różne bywają przyczyny przerw w dostawie energii elektrycznej. Niekiedy ich przyczyną jest awaria, ale znacznie częściej są one spowodowane pracami modernizacyjnymi lub konserwacyjnymi. W tym drugim przypadku można z wyprzedzeniem podać, gdzie dojdzie do wyłączeń prądu.

Spółka Tauron Dystrybucja informuje o nich na ogłoszeniach zamieszczanych tam, gdzie zamierza wyłączyć na jakiś czas energię elektryczną. My podajemy te informacje zbiorczo dla całego naszego regionu, raz w tygodniu. Z reguły robimy to w niedzielny wieczór, tak jak dzisiaj. Warto sprawdzić, gdzie i kiedy dojdzie do przerw w dostawie prądu, aby nie okazały się dla nas niemiłą niespodzianką.

Foto: Pixabay

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy