reklama
reklama

KFC Andrychów szuka pracowników. Ile płacą?

Gospodarka, Wiadomości, 05.11.2023 11:00, red
KFC prowadzi rekrutację pracowników do nowej restauracji w Andrychowie.
KFC Andrychów szuka pracowników. Ile płacą?
Pod koniec roku w centrum Andrychowa uruchomiona zostanie nowa restauracja KFC. Lokal jest już praktycznie gotowy, trwają prace wykończeniowe.


Tymczasem KFC ogłosiło właśnie rekrutację pracowników. Z opublikowanego na olx ogłoszenia na stanowisko "pracownik restauracji" w Andrychowie można dowiedzieć się, że firma zatrudni na umowę zlecenie, ale zaznaczono, że "*pracownik otrzymuje umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym". Za godzinę firma płaci 24-26 zł brutto.

Firma dodaje jeszcze 20% stawki więcej za pracę w godzinach nocnych 22:30-6:30.

Co trzeba robić na takim stanowisku? W opisie oferty wskazano, że do zadań pracownika na takim stanowisku będzie należało:
- Przygotowywanie pysznych produktów KFC
- Kompletowanie i wydawanie zamówień Gościom
- Dbanie o sprzęt i porządek na stanowisku pracy
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jank Chanowski, 06.11.2023 13:52

Właśnie? Przecież 7.10.2023 już o tym informowaliscie podając nawet aktywny link bezpośrednio do ogłoszenia podobnej treści. Może chodzi o właśnie par dni temu podaną stawkę godzinową.

titow21, 05.11.2023 15:18

Ciężko będą mieli znaleźć teraz jeleni skoro od stycznia stawka netto za godzinę ma być 25 zł ???? w miesiac za tą samą robotę dostawać 600 zł mniej , szukajcie dalej