reklama
reklama

Policjant po służbie zatrzymał w sklepie młodego złodzieja alkoholu

Na sygnale, Wiadomości, 10.04.2024 09:07,
18-latek wyszedł ze sklepu z butelką "0,7" w kieszeni, nie płacąc za nią. Miał pecha, bo widział to wszystko policjant, który po pracy robił zakupy w tym sklepie
Policjant po służbie zatrzymał w sklepie młodego złodzieja alkoholu
Aspirant Łukasz Januszyk [na zdjęciu], dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, w czasie wolnym od służby, zatrzymał złodzieja sklepowego.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (8.04) w jednym z hipermarketów na osiedlu Zasole w Oświęcimiu. Po godzinie 8 policjant w czasie prywatnym robił zakupy. Podchodząc do kasy samoobsługowej zauważył, że z kieszeni przechodzącego obok chłopaka wystaje butelka wódki. Kiedy ten nie zatrzymał się przy żadnej kasie, i szybkim krokiem skierował się do wyjścia ze sklepu, policjant błyskawicznie podjął interwencję zatrzymując go. Następnie wraz z pracownikiem ochrony przekazał go przybyłemu na miejsce patrolowi Policji. Sprawcą kradzieży wódki o pojemności 0,7 litra okazał się 18 – letni mieszkaniec gminy Kęty.

W związku z popełnionym wykroczeniem został sporządzony wniosek o ukaranie, który zostanie przekazany do Sądu Rejonowego w Oświęcimiu. Za kradzież mienia o wartości do 800 złotych, sprawcy grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

źródło: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy