reklama

Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał skoczyć z bloku

Na sygnale, Wiadomości, 05.05.2021 12:20,
41-letni mężczyzna groził, że popełni samobójstwo, skacząc z czwartego piętra. W ostatniej chwili uratował go patrol policji.
Policjanci uratowali mężczyznę, który chciał skoczyć z bloku
Do dramatycznej sytuacji doszło w poniedziałek, 3 maja. Policja otrzymała w ten dzień zgłoszenie, że na czwartym piętrze jednego z bloków w Wadowicach stoi mężczyzna, który chce skoczyć z balkonu.

- Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego natychmiast udali się na miejsce. Już dojeżdżając do bloku zauważyli mężczyznę, który stał na balkonie i krzyczał, że chce popełnić samobójstwo i zaraz wyskoczy. Na miejscu okazało się, że drzwi do jego mieszkania są uchylone. Mundurowi weszli do środka i zaczęli rozmawiać z desperatem chcąc odwrócić jego uwagę, a następnie wykorzystując dogodny moment wciągnęli go do wnętrza mieszkania. Jak się okazało, mieszkaniec Wadowic miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu - informuje mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Błyskawiczne działanie funkcjonariuszy zapobiegły tragedii, a 41-latek trafił pod opiekę lekarzy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy