reklama

Policjanci uratowali 30-latka, który chciał skoczyć z mostu

, Na sygnale, Wiadomości, 20.05.2021 18:00,
Policjanci w ostatniej chwili zapobiegli tragedii.
Policjanci uratowali 30-latka, który chciał skoczyć z mostu
Jak informuje policja, 30-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego podjął desperacką decyzję, która miała zakończyć jego życie. Na szczęście szybka i skoordynowana akcja policjantów udaremniła jego zamiary.

Do zdarzenia doszło w środę, 19 maja. Dyżurny wadowickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że młody mężczyzna nie widzi sensu dalszego życia i chce popełnić samobójstwo. 30-latek wysłał wiadomość testową do swojego kolegi, w której poinformował o swoich zamiarach. Po kilku minutach od zgłoszenia do komendy wbiegł mężczyzna, który otrzymał powyższą wiadomość.

- Już po chwili dyżurnemu udało się nawiązać rozmowę telefoniczną ze zdesperowanym mężczyzną. Podczas rozmowy dyżurny precyzyjnie ustalił, gdzie mężczyzna obecnie znajduje się i kontynuując rozmowę z nim jednocześnie koordynował działania mające na celu udaremnienie jego zamiarów. Mężczyzna w chwili rozmowy znajdował się na wiadukcie w miejscowości Chabówka i groził, że skoczy z wysokości - informuje policja.

Szybka reakcja, lokalizacja osoby i podjęte działania pozwoliły na szybkie dotarcie do młodego mężczyzny. Tragedii zapobiegli policjanci z Komisariatu Policji w Rabce Zdrój. Mężczyzna został przekazany pod opiekę lekarzy.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

No_debil, 28.05.2021 23:39

Ja pierdole szkoda że nie skoczył. Sadge w chuj

bullcock, 21.05.2021 09:00

OK. 80% samobójców w Polsce to mężczyźni. Polska to jeden z nielicznych w UE krajów, gdzie jest tak wielka różnica w wieku emerytalnym mężczyzn i kobiet. Trzeba coś z tym zrobić