reklama

Policjanci kontrolują prywatnych przewoźników

, Na sygnale, Wiadomości, 29.01.2021 15:20, PG
Czy to w ogóle coś da?
Policjanci kontrolują prywatnych przewoźników

Jak się dowiadujemy od rzecznik prasowej KPP Wadowice Agnieszki Petek, w tym tygodniu policja odnotowała wiele zgłoszeń od prywatnych osób na temat nieprawidłowości w zakresie stanu technicznego pojazdów oraz łamania przepisów przez kierujących. Policjanci przeprowadzili mnóstwo kontroli busów.

- Policjanci z wydziału ruchu drogowego sprawdzają nie tylko stosowanie się do rządowych obostrzeń antycovidowych, ale też weryfikują stan techniczny pojazdów i ich wyposażenie - informuje Agnieszka Petek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 31.01.2021 16:09

Branża transportu i wiele wiele innych leży tak samo jak restauracje. Państwo przejmuje już dawno transport jak np darmowe busy Andrychowie czy transport linia Bielsko - Andrychów. Zresztą jaki kraj takie komentarze.

maros, 29.01.2021 17:09

Janiso robi co chce jak chce i kiedy chce. Jeżdżą jak chcą na żadnym przystanku nie ma ich rozkładu jazdy. Ma monopol na ten rejon i myśli ,że wszystko mu wolno. Kiedy to się skończy. Trzeba więcej zgłoszeń do ITD. Aż takich znajomości chyba nie ma.

obserwator2012, 29.01.2021 16:44

Zdecydowanie Pan Janiso się mści za zaaprobowanie "Komunikacji Beskidzkiej" w rejonie, tylko dlaczego na pasażerach?

Kasia, 29.01.2021 15:54

Bardzo dobrze, szczególnie proszę skontrolować Pana Janiso który twierdzi i jawnie wypowiada się że ma ,,wielu prawników" i znajomych ,,w policji". Ciekawa sprawa. Poziom transportu busami spadł w ostatnich 5 latach dramatycznie!