reklama
reklama

Po pracy trochę wypił i wsiadł za kierownicę

Na sygnale, Wiadomości, 20.09.2021 07:40,
20-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie.
Po pracy trochę wypił i wsiadł za kierownicę

Kilka dni temu przed godziną 16.00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w Suchej Beskidzkiej zatrzymali w Budzowie kierującego samochodem marki volkswagen, który pomimo ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym poruszał się z prędkością 75 km/h.

Podczas badania stanu trzeźwości okazało się, że siedzący za kierownicą 20-latek ma ponad promil alkoholu w organizmie. Oświadczył mundurowym, że wraca z pracy i przez zdenerwowanie wypił alkohol. Policjanci uniemożliwili mu dalszą jazdę i zatrzymali jego prawo jazdy. W związku z brakiem aktualnych badan technicznych, policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny pojazdu.

Przypominamy, że prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem zagrożonym karą grzywny, ograniczenia wolności lub jej pozbawienia do 2 lat.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy