reklama

Pijany kierowca busa przyznał się dopiero, jak wytrzeźwiał

Na sygnale, Wiadomości, 13.06.2019 16:10,
Przy busie, który jazdę zakończył w rowie, stało dwóch obywateli Ukrainy.
Pijany kierowca busa przyznał się dopiero, jak wytrzeźwiał
Jak informuje policja, w poniedziałek (10.06) w godzinach wieczornych policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym pojazdem marki Iveco, który to wjechał do rowu.

Na miejscu okazało się, że przy samochodzie znajdującym się w rowie, jest dwóch obywateli Ukrainy.

Policjanci przebadali mężczyzn na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu gdzie pierwszy z nich wydmuchał : 0,59 mg/l i 0,57mg/l natomiast drugi z obywateli Ukrainy 0,49 mg/l i 0,48mg/l.

Żaden z nich nie poczuwał się do kierowania busem, dlatego też zostali zatrzymani. Następnego dnia, kiedy wytrzeźwieli, jeden z nich przyznał się do kierowania pojazdem mechanicznym po drodze publicznej będąc, w stanie nietrzeźwości dlatego też został mu przedstawiony zarzut z art. 178a KK oraz z art. 86 KW za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 13.06.2019 18:21

Kierowcy firmy JANISO by tego nigdy by tego nie zrobili, z odrazą patrzę na takich ludzi za kierownicą.