reklama

Pracuj jako opiekunka seniorów w Niemczech

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 13.06.2019 08:28, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Szukasz zajęcia, które połączy pracę i podróże, a jednocześnie zapewni atrakcyjne wynagrodzenie? Promedica24, europejski lider usług opiekuńczych dla seniorów, ma dla Ciebie ofertę. Firma szuka obecnie OPIEKUNÓW DO PRACY W NIEMCZECH. To idealna okazja dla osób, które chcą podreperować swój budżet i nie boją się wyzwań, bez względu na wiek.
Pracuj jako opiekunka seniorów w Niemczech

Promedica24 poszukuje opiekunek i opiekunów, którzy będą zajmować się seniorami w Niemczech. Ważne jest doświadczenie w opiece (może być nad osobą z rodziny), a także podstawowa znajomość języka niemieckiego, sumienność, dobry kontakt z ludźmi oraz cierpliwość.” – mówi Anna Wrońska, przedstawicielka Promedica24.

Pracownicy pod stałą opieką firmy

Opiekunowie wyjeżdzający z firmą Promedica24 do Niemiec mają zapewniony transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. Długość wyjazdu dostosowana jest indywidualnie do dyspozycyjności opiekuna. Promedica24 wyróżnia się spośród innych firm opiekuńczych w Polsce. „Dbamy o to, aby nasi współpracownicy mieli pewność, że mogą na nas zawsze liczyć. Nad ich pracą czuwa opiekun kontraktu, który dba o zorganizowanie podróży do podopiecznego i z powrotem do Polski, a w razie problemów w trakcie kontraktu, opiekunowie mogą w każdej chwili zadzwonić do firmy i natychmiast otrzymają wszelką możliwą pomoc” – wyjaśnia Pani Anna.

Dobra firma szkoli swoich pracowników

Atrakcyjne wynagrodzenie to nie jedyny powód, dla którego osoby szukające pracy powinny rozważyć wyjazd za granicę do opieki nad osobą starszą. „Nasza firma oferuje liczne korzyści dla opiekunów – gwarantujemy nie tylko legalne zatrudnienie, składki do ZUSu czy prywatną opiekę medyczną dla naszych pracowników. Nieustannie dbamy także o rozwój naszych opiekunów, organizujemy dla nich kursy językowe oraz szkolenia zawodowe, tak, by współpraca z Promedica24 stanowiła obopólną korzyść. Organizując zajęcia dla opiekunów bierzemy oczywiście pod uwagę ich jak największy komfort – dlatego kursy językowe i szkolenia odbywają się nie tylko w Krakowie, ale także w mniejszych miejscowościach”.

Zadzwoń: 517 197 634 i umówmy się na spotkanie!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy