reklama

Parkowanie przed remizą. Jak mają wyjechać strażacy?

Na sygnale, Wiadomości, 15.11.2023 18:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Kolejny raz taka sytuacja.
Parkowanie przed remizą. Jak mają wyjechać strażacy?
W środę (15.11) wieczorem ktoś pozostawił swój samochód naprzeciwko bramy wyjazdowej z remizy OSP Sułkowice-Łęg. - Auto stało, bez kierowcy - informuje nas mieszkaniec.

To nie pierwszy raz taka sytuacja, kiedy kierowcy beztrosko parkują w tym miejscu, a w razie potrzeby strażacy mają problemy, aby wyjechać dużym samochodem ratowniczo-gaśniczym do akcji.

Już jakiś czas temu strażacy z sułkowickiej OSP apelowali do mieszkańców, aby nie pozostawiali przed garażami OSP swoich samochodólw.

- Pozostawiamy wszystkich Was z taką myślą: Czy patrząc w lustro chcę zobaczyć człowieka, który przez lenistwo i postawienie pojazdu na drodze wyjazdowej służb ratowniczych nie dał szansy na uratowanie czyjegoś życia? A co jeśli byłoby to życie Twojego dziecka/mamy/taty/żony…? - apelowali wtedy strażacy z OSP Sułkowice-Łęg.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

cath, 15.11.2023 19:45

Parę mandatów i pójdzie info po wsi i okolicach

buli, 15.11.2023 18:13

Przejechać wozem strażackim po gównie ! ! ! ! ! Jakie auto takie kierowca...