reklama
reklama

Nowi strażacy ochotnicy po szkoleniu i egzaminie państwowym

Na sygnale, Wiadomości, 23.03.2023 11:20, red
Chętnych nie brakowało.
Nowi strażacy ochotnicy po szkoleniu i egzaminie państwowym

W środę (22.03) w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Andrychowie odbył się egzamin dla strażaków ratowników, którzy chcą podjąć służbę ochotniczą w jednostkach OSP.

Kandydatów nie brakowało. Tylko z gminy Andrychów kurs ukończyło 15 osób. Egzamin państwowy poprzedzony został trwającym blisko 3 miesiące szkoleniem teoretycznym i praktycznym w JRG Andrychów.

- Gratulujemy i życzymy sukcesów w służbie społeczności gminy Andrychów. Pamiętajcie, że równie ważne egzaminy czekają na Was przy każdym zdarzeniu, do którego przyjdzie Wam wyjechać. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę organizatora szkolenia - KP PSP w Wadowicach oraz instruktorów - funkcjonariuszy JRG Andrychów oraz JRG Wadowice - informuje Zarząd Oddziału Miejsko - Gminnego Związku OSP w Andrychowie.

foto: Ochotnicze Straże Pożarne Gminy Andrychów
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rybka, 23.03.2023 13:55

WoooooooW Brawo dla Nich bo Robią Kawał Dobrej Roboty są Wszędzie i mają styczność ze Wszystkim Dosłownie Nigdy się nie Wychwalają są to Osoby z Pokorą nie Picują się jak inne Instytucje na Pokaz Strażacy wiedzą kim są ,wiedzą gdzie idą , i wiedzą kto na nich patrzy (๑˙❥˙๑)