reklama
reklama

Nowe mieszkania w Andrychowie. Wiadomo, kto je wybuduje

Gospodarka, Wiadomości, 22.03.2023 13:25,
Budowa pochłonie blisko 3 mln zł.
Nowe mieszkania w Andrychowie. Wiadomo, kto je wybuduje
W magistracie w Andrychowie rozstrzygnięty został przetarg na budowę czwartego budynku komunalnego przy ulicy Batorego. Zamówienie zrealizują dwie firmy, które wspólnie złożyły najtańszą ofertę: Łukasz Zdebski Global Serwis Group z Krakowa oraz Firma Remontowo-Budowlana Tomasz Praciak z Andrychowa. Koszt 2 986 172,48 zł brutto.


Plan zakłada wręcz ekspresowe tempo budowy – 10 miesięcy od podpisania umowy.

W sumie przy ulicy Batorego mają znajdować się cztery budynki. Pierwszy budynek został przekazany do użytku już kilka lat temu. Budowa dwóch kolejnych dobiega końca. Czwarty budynek będzie wykonywany w ramach rozstrzygniętego właśnie przetargu.

W każdym z budynków ma znajdować się po 13 mieszkań. Nie są to mieszkania własnościowe. Zamieszkają w nich rodziny z tzw. listy komunalnej. Rodziny muszą spełniać m.in. odpowiednie kryteria dochodowe. W Andrychowie osób oczekujących na przydział takiego mieszkania jest jeszcze ok. 100.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rybka, 23.03.2023 13:27

Sami sobie zasłużyli na taki przydomek nic nie robią siedzą tylko jak w kawiarni stolik piwko fajka od rana do wieczora wiecznie wypoczęci , sielanka w najlepsze nikt normalny z nimi nie chce mieszkać ,przebywać ich zachowanie odbiega od normy , ludzie nie tacy chorzy z grupami bez rąk czy innych części ciała a zapieprzaja jak kocioł dziwi mnie to Bardzo że oni mają ulgi spoczecia skoro są rąbnięci to czemu na Stefana Batorego w Andrychowie mieszkają sami ???????

Polityk, 22.03.2023 20:18

Ja nie chcę Patologi w Andrychowie a skoro już są takie osoby nierefomowane to wy instytucje w Andrychowie macie zasoby mieszkalne odnowiony budynek na Batorego naprzeciwko AWEmu , drugi na ul. Metalowców z pokojami i takie osoby tam powinny mieszkać pod stałą kontrolą pytanie czy wam się chce ich sprawdzać a mieszkania z nowym wkładem dla rodzin dla ludności cywilizowanej nie dla osób z fantazją jak w budynku socjialnym na Batorego przy wodociągach!!!!!!

Polityk, 22.03.2023 18:58

Przecież tam Dzieci mieszkają z tymi Popaprańcami ,następne nowe bloki przecież to jakiś absurd komu teraz los przypadnie chyba nie chcemy żeby Margines się poszerzał mało tego bloku , ludzie , a tam nawet przejścia nie ma tam nic nie ma ślepa ruletka w pustkowiu i wjaku tam sposób się trzeba poruszać rozumiem że wymuszenie w takiej sytuacji ma kierowca w pierwszeństwie bez żadnego oznakowania pomysłowy projekt Żak pomysłowość ci służy

Polityk, 22.03.2023 18:46

Koa, Szacun Za Te Słowa Prawdy Patologia Patologia już tam mieszka sami "Debile " a teraz najlepsze dlaczego te budynki są właśnie budowane stawiane , z dala od wszystkiego i od wspólnej cywilizacji bo chyba wiemy kto tam mieszka już Gołym Okiem widać a teraz pytanie do Żaka czy rozdania były trafne tych mieszkań , Żak jesteś wygodny tylko pod siebie !!!!!!!!!

Kola, 22.03.2023 15:56

Patologia dostanie mieszkania natomiast ludzie ciężko pracujący muszą zasłużyć na mieszania ubiegając się o kredyt w banku. Chore