reklama
reklama

21-latek wyprzedzał na przejściu. O mały włos nie potrącił dziecka

Na sygnale, Wiadomości, 22.03.2023 09:48,
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę (18.03) tuż przed godziną 17:00 w Kętach na ulicy Partyzantów.
21-latek wyprzedzał na przejściu. O mały włos nie potrącił dziecka

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę (18.03) tuż przed godziną 17:00 w Kętach na ulicy Partyzantów. Jak informuje policja, kierowca jednego z samochodów zatrzymał się przed przejściem, aby umożliwić pieszym przejście przez ulicę. Niestety jadący za nim kierowca audi podjął manewr wyprzedzania w chwili gdy na pasach był już dziewięcioletni chłopiec oraz jego ojciec.

Dziecko widząc nadjeżdżający pojazd natychmiast się cofnęło unikając w ten sposób potrącenia. Kierowca audi 21 – letni mieszkaniec gminy Kęty zatrzymał się kilka metrów za pasami. Zdał sobie sprawę z karygodnego złamania przepisów, które mogłoby doprowadzić do potrącenia dziecka.

Policjanci przeprowadzili z nim rozmowę dotycząca konsekwencji łamania przepisów, a następnie nałożyli na niego mandat karny w kwocie 1500 złotych oraz 15 punktów karnych.

źródło: KPP Oświęcim

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy