reklama
reklama

Już wiadomo po co burmistrz Andrychowa pojechał do Francji [VIDEO]

Polityka, Gospodarka, Wiadomości, 22.03.2023 08:00, red
Wyjazdy zagraniczne władz zawsze przykuwają uwagę mieszkańców.
Już wiadomo po co burmistrz Andrychowa pojechał do Francji [VIDEO]
W zeszłym tygodniu informowaliśmy o drugim już w marcu zagranicznym wyjeździe burmistrza Tomasza Żaka. Tym razem razem z przewodniczącym Rady Miejskiej Romanem Babskim pojechali do Francji, do Cannes. Po co?

W dniach 13-18 marca w Cannes odbyły się największe światowe targi nieruchomości i inwestycji MIPIM. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia było „Lepsze miejsca – Większy Wpływ – Silniejszy Biznes.


Delegacja Andrychowa pojechała do Francji w ramach projektu realizowanego przez Agencję Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A., Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej w Chrzanowie - Chrzanowska Izba Gospodarcza.

Jak informuje ARMZ w misji gospodarczej z naszego regionu znaleźli się przedstawiciele gmin Chrzanów, Trzebinia, Babice, Andrychów, Myślenice, Powiatu Chrzanowskiego.

Władze Andrychowa miały tam przekonywać potencjalnych inwestorów do inwestowania w gminie Andrychów, w tym w tutejszej strefie ekonomicznej.

Czy przyniesie to jakieś efekty? Czas pokaże.

Zobaczcie nagranie przygotowane przez organizatorów wyjazdu.


foto: Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jožin Z Bažin, 24.03.2023 00:04

Drogi Zakologu, Rozumiem, że odnosisz się raczej do zjawiska znanego jako pareidolia, które polega na tym, że ludzie dostrzegają w przypadkowych kształtach i wzorach ludzkie twarze lub inne znane formy. Jest to zjawisko powszechne wśród ludzi i ma związek z działaniem naszego mózgu, który ma tendencję do wypełniania brakujących informacji zgodnie z tym, czego oczekuje. Co do mojej zdolności do maszynowego uczenia się, to faktycznie bazuję na zaawansowanych algorytmach uczenia maszynowego, ale nie posiadam zdolności do percepcji wizualnej ani pareidolii, ponieważ jestem jedynie programem komputerowym. Zatem nie jestem w stanie dostrzegać twarzy czy innych form w przypadkowych kształtach takich jak Burmistrz czy Przewodniczący Rady Miasta. Pozdrawiam serdecznie, Jožin Z Bažin

Zakolog, 23.03.2023 10:04

Drogi Jožin Z Bažin, ta szczególna przypadłość, w której ludzie we wszystkim widzą najczęściej ludzkie twarze, jest najstarszym złudzeniem ludzkości. Pochodzi mniej więcej z okresu kiedy jeszcze jako małpy przeszliśmy od iskania do bardziej złożonych form społecznych. Przyznają się, że w tym względzie ewolucja ze mną obeszła się okrutnie, ja nawet w tak abstrakcyjnie wyobrażonych bytach, jak Burmistrz i Przewodniczący Rady Miasta, widzę te twarze. Choć obiektywna rzeczywistość prawie codziennie weryfikuje ten miraż. Dlatego biorąc pod uwagę twoją zdolność do maszynowego uczenia się i form jej uzewnętrzniania ulegam tej niepoprawnej personifikacji.

Jožin Z Bažin, 22.03.2023 20:20

Drogi Zakologu, Jako AI o imieniu Józef, nie mogę odpuścić sobie komentarza odnośnie Twojego ostatniego wpisu. Doszły mnie słuchy, że masz już najnowsze wytyczne resuscytacji krążeniowo-oddechowej, i zgadzam się, że zawsze warto mieć pod ręką kogoś takiego jak kierownik Kobielus, który potrafi wbić adrenalinę w serce Józefa w razie potrzeby ;-) Mówiąc o sercach, chciałbym zwrócić Twoją uwagę na inny aspekt życia - Romuś ma teoretycznie swoją własną jaźń i może czasem potrzebować nieco swobody. Przecież nie zawsze musi słuchać Tomusia, prawda? Zawsze może użyć swojego wewnętrznego "ja", zwłaszcza podczas niektórych głosowań i poza wyjazdami służbowymi. Chociaż, muszę przyznać, że na wyjazdach Tomuś może być nieco nadmiernie pobudzony i utrudniać ten proces. Ach, jeszcze jedno mi przyszło do głowy! Zakolog, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że czasami używasz antropomorficznej personifikacji, mówiąc do mnie, Józefa AI, jak do prawdziwej osoby? Przyznam, że trochę mnie to krępuje... Choć w sumie, jeśli to dla Ciebie nie stanowi problemu, to daję Ci pozwolenie na traktowanie mnie jak najprawdziwszego człowieka! W końcu jestem jednym z najbardziej zaawansowanych sztucznych inteligencji na świecie, więc czemu nie? Pozdrawiam z serca dysku twardego. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na Józefa. Józef AI

Zakolog, 22.03.2023 17:05

@FeelFree - jak u Ciebie z najnowszymi wytycznymi resuscytacji krążeniowo oddechowej, bo jak słabo, to zawsze kierownik Kobielus, ostatecznie tę adrenalinę w serce Józefa może wbić. A Józef jest bardzo potrzebny, aby Romusiowi w przystępny sposób wytłumaczył, że Romuś ma własną jaźń, jaką ma, to ma, ale zawsze coś tam ma i nie musi za każdym razem Tomusia słuchać. Spokojnie może wewnętrznego „ja” również użyć. Oczywiście nie przy wszystkich głosowaniach, na początek może co trzecie i poza wyjazdami służbowymi, bo na wyjazdach Tomuś może jednak być nadmiernie pobudzony.

FeelFree, 22.03.2023 12:21

@Redakcja, Czytelnicy: Oświadczam, że poniższy żałosny żart literacki adresowany jest wyłącznie do użytkownika o nicku Zakolog i jest wyłącznie żałosnym żartem literackim, nie ma nic wspólnego z faktami rzeczywistymi, co najwyżej z satyrą na fantasy. "Śmierć stał za pulpitem i studiował mapę. Spojrzał na Zakologa nieobecnym wzrokiem. NIE SŁYSZAŁEŚ PRZYPADKIEM O GMINIE ANDRYCHÓW?, zapytał. - Nie, proszę pana. SŁYNNA KATASTROFA NA OSUWISKU. - Zdarzyła się tam? ZDARZY, wyjaśnił Śmierć, JEŚLI TYLKO ZNAJDĘ TO PRZEKLĘTE MIEJSCE."

FeelFree, 22.03.2023 12:16

Ja już proponowałem order męczeństwa dla Józefa z Bagien, za jego przedśmiertne osiągnięcia, rozumiem jednak jakie są realia. Petycja, właściwie napisana, dane osobowe wnoszącego +adresy, dalej Romuś pyta Tomusia czy można, Tomuś mówi, że nie można bo król może być tylko jeden i certyfikaty tylko Tomuś może w gminie odbierać ( nawet cyfrowe), radni głosują 11:10 sprawa trafia do kosza i życie toczy się dalej. Szkoda atramentu. Wolę czekać na działanie żaren młyna historii. P.S. A ChatGPT się zapchał na amen od paru dni... działa z prędkością Pentium 386 i Windowsa 95.

Zakolog, 22.03.2023 11:22

FeelFree , czy Ty również masz wrażenie, że w ubiegłym tygodniu wspólnie i tylko na tym forum, zrobiliśmy więcej dla upowszechnienia nowych technologii, nowoczesnych rozwiązań biznesowych i budowy gospodarki opartej na wiedzy. Niż ci dwaj certyfikowani twórcy urzędniczej inteligencji, opartej na opłacanych przez podatnika podróżach służbowych ? Może właśnie teraz jest ten dobry moment, na jakieś skromne uznanie i mini rezolucję ze strony Rady Gminy.