reklama

Nowe przystanki już są niszczone [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 19.09.2020 19:30, NEWSY CZYTELNIKÓW
Niestety, andrychowskie przystanki długo nie wytrzymały.
Nowe przystanki już są niszczone [AKTUALIZACJA]
Niedawno na ulicach Andrychowa i gminy zamontowano 56 nowych wiaty przystankowe. Nie był to wcale tani wydatek, bo zamówienie kosztowało aż 1,7 mln zł.

Niestety - jak informują nas mieszkańcy - już pojawiły się pierwsze dewastacje. Przystanek uszkodzony został na dworcu autobusowym w Andrychowie.

AKTUALIZACJA

Straż Miejska z Andrychowa poinformowała, że udało się ustalić sprawcę wandalizmu. Przydał się monitoring dworca. Okazało się, że do zniszczenia szyby doszło w nocy - przez wiele godzin na przystanku miała miejsce libacja alkoholowa. W pewnym momencie jeden z uczestników dokonał zniszczenia.

Dodajmy, że większość nowych przystanków w Andrychowie objętych jest monitoringiem.


foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 20.09.2020 04:01

(...) przez wiele godzin na przystanku miała miejsce libacja alkoholowa (...) jak zwykle niepotrzebna straż wiejska nie zrobiła nic, tylko patrzyli w monitorki i pewnie również dołączyli do imprezy :)

martin79, 09.09.2020 08:53

RACJA!!! Jak się uda złapać sprawców, to obciążyć kosztami naprawy przystanku, upublicznić wizerunek w gazecie!

timurek18, 09.09.2020 08:09

podobno Straż Miejska ma sprawców , proponuję w ramach zadośćuczynienia ciężkie roboty np przy sprzątaniu dzikich wysypisk , może to ich czegoś nauczy , zacznijmy egzekwować prawo a nie tylko mówić ....................................o jego poszanowaniu