reklama

Zumba i warsztaty taneczne w MDK Andrychów. Zapisy!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 09.09.2020 09:33, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zumba i warsztaty taneczne w MDK Andrychów. Zapisy!

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zacząć przygodę z tańcem oraz tych, którzy już tańczą na Warsztaty Taneczne BACHATY! Warsztaty poprowadzi Ania Mrozińska. Swoją przygodę z tańcem zaczęła od baletu, w wieku 8 lat, wypracowując w sobie wytrwałość i zapał oraz wrażliwość na muzykę. Przez lata szukała siebie w tańcu towarzyskim, jazzie, funky, contemporary i dancehallu, potęgując swoją pasję i miłość do tańca.

Naukę salsy rozpoczęła pod czujnym okiem instruktorów Salsy-Bielsko, zakochując się bez reszty w tańcach afro-kubańskich. Dziś jako tancerz, instruktor i choreograf bachaty wprowadza panie w tajniki kobiecego body movementu, charakterystycznego dla tego gatunku, przywiązując wagę do techniki, płynności ruchu oraz tricków czyniących stajling czarującym i zmysłowym. Prowadzi także zajęcia bachaty w parach u boku Piotra Wróbla, wspólnie zarażając kursantów fascynacją tym zmysłowym i uwodzicielskim stylem tańca.

Cena: 25 zł / dorośli

Organizatorzy: CKiW w Andrychowie – Miejski Dom Kultury w Andrychowie i ART GO Rafał Harat.

Opis do zajęć stałych:

Miejski Dom Kultury w Andrychowie wraz z Grupą ART GO Rafał Harat zaprasza wszystkich na zajęcia ZUMBY oraz BACHATY, które odbywają się w każdy poniedziałek!

18:00-19:00 BACHATA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

19:30- ZUMBA


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy