reklama

Nocne interwencje strażaków

, Na sygnale, Wiadomości, 10.02.2021 22:15,
Sezon grzewczy trwa w najlepsze, dlatego w ostatnich dniach strażacy codziennie wzywani są do pożarów sadzy w kominie czy podejrzenia zatrucia czadem.
Nocne interwencje strażaków
Od wtorku wieczorem straż z Andrychowa wyjeżdżała trzy razy do takich zdarzeń.

We wtorek w nocy w jednym z mieszkań przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie włączył się czujnik tlenku węgla. W pomieszczeniu strażacy stwierdzili nieznaczne przekroczenie dopuszczalnych norm. Nikomu nic się nie stało.

Nad ranem strażacy interweniowali w jednym z domów przy ulicy Głowackiego w Andrychowie. Z komina miały tam się wydobywać iskry i kłęby gęstego dymu. Ostatecznie okazało się, że nie doszło do pożaru. Sytuacja została szybko opanowana przez strażaków.

Z kolei w środę przed godziną 22:00 strażacy interweniują w Wieprzu w rejonie ulicy Beskidzkiej, gdzie również doszło do pożaru sadzy w kominie [na zdęciu].

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy