reklama

Nocna akcja poszukiwawcza. Odnaleziono zaginioną kobietę

Na sygnale, Wiadomości, 01.03.2023 11:32,
86-latka wyszła z domu i przez kilka godzin nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Nocna akcja poszukiwawcza. Odnaleziono zaginioną kobietę

W poniedziałek (27.02) policja otrzymała informację o zaginięciu 86-letniej mieszkanki gminy Spytkowice (powiat wadowicki).

- Z ustaleń policjantów wynikało, że starsza kobieta wyszła z domu w godzinach popołudniowych i nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną. W poszukiwania zaginionej zaangażowani zostali policjanci z Wadowic, Brzeźnicy i Spytkowic. Włączono również przewodnika z psem tropiącym. Komunikat z rysopisem przekazany został wszystkim patrolom pełniącym służbę na terenie powiatu wadowickiego. Sprawdzono szpitale i miejski monitoring - informuje asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

W wyniku intensywnej penetracji terenu gminy Spytkowice, kryminalni z Wadowic odnaleźli seniorkę leżąca na ziemi w pobliżu nasypu kolejowego w Spytkowicach. Nieopodal leżał rower kobiety. 86-latka była przemarznięta. Została przewieziona do szpitala.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy