reklama

Nie żyje poszukiwana kobieta, która wybrała się na grzyby

Na sygnale, Wiadomości, 25.09.2021 08:05,
Grupa poszukiwawcza w składzie policjantów oraz ratowników GOPR odnalazła ciało zaginionej 72-letniej mieszkanki Juszczyna.
Nie żyje poszukiwana kobieta, która wybrała się na grzyby

W czwartek (23.09) około godziny 21:30 policjanci z Makowa Podhalańskiego zgłoszenie o 72-letniej mieszkance Juszczyna, która wyszła na grzyby i do chwili obecnej nie wróciła.

Po otrzymaniu informacji o zaginięciu kobiety, policjanci prowadzili czynności poszukiwawcze. W akcję włączyli się strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych. Kobietę szukali też ratownicy GOPR z Grupy Beskidzkiej i Grupy Podhalańskiej, a także członkowie Grup Poszukiwawczo-Ratowniczych z Kęt oraz Myślenic.

- Działania poszukiwawcze prowadzone były pieszo w terenach leśnych oraz z wykorzystaniem radiowozów, wozów strażackich, samochodów ratowniczych, quadów, a także z wykorzystaniem śmigłowca. Dzisiaj około godziny 17:00 grupa poszukiwawcza w składzie policjantów oraz ratowników GOPR odnalazła ciało zaginionej w jednym z wąwozów na drodze leśnej w Osielcu. Na miejscu z udziałem Prokuratora wykonano niezbędne czynności. Rodzina potwierdziła tożsamość zaginionej. Wykluczono, aby do śmierci przyczyniły się osoby trzecie

- informuje policja z Suchej Beskidzkiej

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy