reklama

Teraz już nikt nie przegapi tego skrzyżowania?

, Na sygnale, Wiadomości, 25.09.2021 16:30,
Zamontowane zostaną jeszcze progi.
Teraz już nikt nie przegapi tego skrzyżowania?
Po ostatnich wypadkach na skrzyżowaniu ulic Zatorskiej z Wadowicką w Gierałtowicach przyspieszyły działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w tym miejscu.
Namalowano linie, pozostawiono dodatkowe znaki, a w piątek przed skrzyżowaniem na ulicy Wadowickiej zamontowano jeszcze znaki STOP na wysięgniku. Teoretycznie teraz już nie da się nie zauważyć tego skrzyżowania.

To jeszcze nie wszystko, ponieważ Zarząd Dróg Powiatowych zamontuje jeszcze progi spowalniające na ulicy Wadowickiej - od strony Frydrychowic i od strony lotniska.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 27.09.2021 13:59

W nosie mają stop -zwłaszcza okoliczne młokosy,zwalniam tam do 40 i wam też radzę

Wikta, 27.09.2021 11:14

Progi zwalniające do połowy drogi to nieporozumienie. Szkoda pieniędzy! Kierowcy będą je omijać co spowoduje jeszcze większe zagrożenie. Oświetlenie ???? w XXI wieku, hurrra!