reklama
reklama

Nie miał prawa jazdy, ale wpadł z innego powodu

Na sygnale, Wiadomości, 12.10.2021 08:30,
30-latek narobił sobie dodatkowych kłopotów.
Nie miał prawa jazdy, ale wpadł z innego powodu

Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 30 – letniego mieszkańca Kęt. Mężczyzna wsiadł za kierownicę auta pomimo cofniętych uprawnień do kierowania, natomiast uwagę policjantów zwrócił, ponieważ nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

W piątek (8.10) po godzinie 21 policjanci patrolując rejon ulicy Legionów w Kętach zauważyli, że kierowca Volkswagena nie posiada zapiętych pasów bezpieczeństwa. W związku z powyższym zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Za kierownicą pojazdu siedział 30 – letni mieszkaniec Kęt, który jak się okazało dopuścił się nie tylko wykroczenia drogowego, ale również przestępstwa. Z bazy danych wynikało z że kierujący ma cofnięte uprawnienia do kierowania, w związku z tym został zatrzymany.

Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

źródło: KPP Oświęcim, foto: Archiwum


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy