reklama
reklama

Mariusz Pudzianowski przeprosił przedsiębiorcę z Andrychowa

Na sygnale, Wiadomości, 23.04.2022 15:45, red, foto: print screen z nagrania Super Expresu
O tej sprawie było głośno.
Mariusz Pudzianowski przeprosił przedsiębiorcę z Andrychowa
Kilka dni temu pisaliśmy o publikacji Super Expresu dotyczącej inwestycji Mariusza Pudzianowskiego w hotel przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie. Znany strongman nabył 50% udziałów w hoteliku "Leskowiec". Tę "połówkę" nabył od byłej żony właściciela.

W mediach głośno było "odbiciu" hotelu przez Pudzianowskiego. Sprawa wylądowała w sądzie.

Jest ciąg dalszy tych sporów. Niedawno niespodziewanie na mocy zawartej ugody sądowej Mariusz Pudzianowski przeprosił przedsiębiorcę z Andrychowa. Dotyczy to słów, które powiedział podczas oświadczenia internetowego na temat tej sprawy.


Portal Business Insider Polska informuje, że przeprosiny to nie wszystko – w ramach ugody sportowiec musi przekazać jeszcze 7,5 tys. zł na stowarzyszenie "Dać Szansę" z Wadowic.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy