reklama
reklama

Mandaty na przejeździe kolejowym w Andrychowie [VIDEO]

Na sygnale, Wiadomości, 23.02.2024 07:30,
Akcja policji i Straży Ochrony Kolei.
Mandaty na przejeździe kolejowym w Andrychowie [VIDEO]
Kilka dni temu w rejonie przejazdu kolejowego na linii kolejowej nr 117 na ul. Tkackiej w Andrychów miała miejsce akcja przeprowadzona przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Wadowicach wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei oraz instruktorem ds. ruchu kolejowego Rafałem Gawronem.


Akcja została przeprowadzona oczywiście pod kątem przestrzegania przepisów ruchu drogowego, stosowania się do oznakowania pionowego i poziomego oraz odpowiedniego zachowania się kierujących w rejonie niestrzeżonych przejazdów kolejowych. P:olicja informuje, że na Tkackiej znajduje się najbardziej "wypadkowe" miejsce w powiecie wadowickim pod kątem zdarzeń z udziałem pociągów.

Podczas prowadzonej akcji rozdawano materiały profilaktyczne i edukacyjne. Ukaranych zostrało 15 kierujących w związku z niestosowanie się do znaku B-20.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy