reklama
reklama

Kumulacja zdarzeń, pożar, wybuch, wypadek [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 22.02.2019 22:40,
Prawdziwa kumulacja groźnych zdarzeń.
Kumulacja zdarzeń, pożar, wybuch, wypadek [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W piątek (22.02) po godzinie 22:00 strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze w budynku w budowie w Rzykach (gmina Andrychów). Kilka chwil później do straży dotarła informacja o wybuchu i pożarze do którego miało dojść w w mieszkaniu na czwartym piętrze przy ul. Krakowskiej w Andrychowie.

Sytuacja w Rzykach została szybko opanowana. W Andrychowie doszło do wybuchu łazience, gdzie prawdopodobnie eksplodowała pralka lub to, co się w niej znajdowało.

Pierwsi pożar zaczęli gasić sąsiedzi. Ewakuowano mieszkańców z budynku. Trzy osoby otrzymały pomoc medyczną. Nic im nie zagraża. Mieszkanie zostało lekko uszkodzone. Siła uderzenia doprowadziła do wyrwania 2 drzwi, zniszczona jest pralka.

W sumie w akcje na terenie gminy Andrychów zaangażowani byli strażacy z całej gminy.

Policja ustala dokładne przyczyny zdarzenia na Krakowskiej w Andrychowie, bo niewykluczone, że nie był to wybuch pralki, a tego co się w niej znajdowało.


foto: OSP Roczyny

Również w piątek około godziny 22:30 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Stryszawa (powiat suski). Wstępnie wiadomo, że dwie osoby zostały poszkodowane.

ANDRYCHÓW, UL. KRAKOWSKAreklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Picia7, 23.02.2019 13:34

Dziwne bo pralki tak nie wybuchają żeby drzwi wywalić

Picia7, 23.02.2019 13:33

Nic nie wiadomo podobno był prokurator obudziła nas eksplozja wyszliśmy na 4 piętro a tu drzwi wyjściowe na korytarzu wywalone zadymienie okropne to zaczęliśmy ewakuację sami a nie strażacy

artmn, 23.02.2019 12:27

Picia7 powiedz proszę co tam się stało? Dziwnie brzmi wybuch czy eksplozja pralki, chyba że faktycznie było coś w środku.

Picia7, 23.02.2019 09:43

Bardzo proszę o pisanie prawdy straż pożarna przyjechała dopiero po15 minutach gdy już my sąsiedzi sami przeprowadziliśmy ewakuację bardzo sprawnie zresztą oraz sami ugasili pożar na szczęście nikomu nic się nie stało