reklama

Kumulacja zdarzeń, pożar, wybuch, wypadek [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 22.02.2019 22:40,
Prawdziwa kumulacja groźnych zdarzeń.
Kumulacja zdarzeń, pożar, wybuch, wypadek [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W piątek (22.02) po godzinie 22:00 strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze w budynku w budowie w Rzykach (gmina Andrychów). Kilka chwil później do straży dotarła informacja o wybuchu i pożarze do którego miało dojść w w mieszkaniu na czwartym piętrze przy ul. Krakowskiej w Andrychowie.

Sytuacja w Rzykach została szybko opanowana. W Andrychowie doszło do wybuchu łazience, gdzie prawdopodobnie eksplodowała pralka lub to, co się w niej znajdowało.

Pierwsi pożar zaczęli gasić sąsiedzi. Ewakuowano mieszkańców z budynku. Trzy osoby otrzymały pomoc medyczną. Nic im nie zagraża. Mieszkanie zostało lekko uszkodzone. Siła uderzenia doprowadziła do wyrwania 2 drzwi, zniszczona jest pralka.

W sumie w akcje na terenie gminy Andrychów zaangażowani byli strażacy z całej gminy.

Policja ustala dokładne przyczyny zdarzenia na Krakowskiej w Andrychowie, bo niewykluczone, że nie był to wybuch pralki, a tego co się w niej znajdowało.


foto: OSP Roczyny

Również w piątek około godziny 22:30 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Stryszawa (powiat suski). Wstępnie wiadomo, że dwie osoby zostały poszkodowane.

ANDRYCHÓW, UL. KRAKOWSKAZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Picia7, 23.02.2019 13:34

Dziwne bo pralki tak nie wybuchają żeby drzwi wywalić

Picia7, 23.02.2019 13:33

Nic nie wiadomo podobno był prokurator obudziła nas eksplozja wyszliśmy na 4 piętro a tu drzwi wyjściowe na korytarzu wywalone zadymienie okropne to zaczęliśmy ewakuację sami a nie strażacy

artmn, 23.02.2019 12:27

Picia7 powiedz proszę co tam się stało? Dziwnie brzmi wybuch czy eksplozja pralki, chyba że faktycznie było coś w środku.

Picia7, 23.02.2019 09:43

Bardzo proszę o pisanie prawdy straż pożarna przyjechała dopiero po15 minutach gdy już my sąsiedzi sami przeprowadziliśmy ewakuację bardzo sprawnie zresztą oraz sami ugasili pożar na szczęście nikomu nic się nie stało