reklama

Kraksa na powiatowej drodze

Na sygnale, Wiadomości, 10.02.2024 14:47, eł

Zderzyły się dwa samochody osobowe.

Kraksa na powiatowej drodze

Spore utrudnienia w ruchu spowodowało zdarzenie, do którego doszło dzisiaj wczesnym popołudniem w Łętowni, na drodze powiatowej prowadzącej z Jordanowa do Pcimia. Jeden z biorących w nim udział pojazdów ma całkowicie roztrzaskany przód.

Kierowca opla mokki, który jechał przed 13.00 w kierunku Jordanowa, nie dostosował prędkości do warunków na jezdni. W efekcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewy pas i uderzył w jadącego z naprzeciwka forda. Jedno z aut dodatkowo wjechało w barierkę.

Choć samochody są po tym zdarzeniu w marnym stanie, żaden z kierowców nie doznał na tyle poważnych obrażeń, by wymagał hospitalizacji. Obydwaj jechali sami, bez pasażerów. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.


Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy