reklama

Kolizja z udziałem pijanej rowerzystki

Na sygnale, Wiadomości, 17.10.2019 15:00,
Pijana kobieta akurat jechała do pracy.
Kolizja z udziałem pijanej rowerzystki

Jak informuje policja, we wtorek (15.10) w Malcu k. Kęt doszło do kolizji drogowej z udziałem nietrzeźwej rowerzystki. Jak się okazało 38 – letnia mieszkanka Malca wsiadła na rower mając w organizmie 1,20 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 6.00 na skrzyżowaniu ulic Jędrzejowskiego z Wesołą w Malcu. Na miejscu policjanci ustalili, że rowerzystka wyjeżdżając z drogi podporządkowanej uderzyła w bok samochodu marki Mazda 3, którym kierowała 48 – letnia mieszkanka Osieka.

W wyniku zdarzenia 38 – latka doznała jedynie stłuczeń. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że wsiadła na rower mając w organizmie 1,20 promila alkoholu. Mundurowi ustalili również, że w takim stanie jechała do pracy.

Rowerzystka za popełnione wykroczenia już wkrótce odpowie przed sądem.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 17.10.2019 17:07

Gdzie są feministki i LGBT ???