reklama

Kolizja na parkingu po pijaku. Szybka akcja policji. Przydał się monitoring

, Na sygnale, Wiadomości, 20.09.2019 18:23,
67–letnia mieszkanka jest podejrzana o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i ucieczkę z miejsca zdarzenia.
Kolizja na parkingu po pijaku. Szybka akcja policji. Przydał się monitoring

Jak informuje rzecznik oświęcimskiej policji Małgorzata Jurecka, do zdarzenia doszło w piątek (20.09.) tuż po godzinie 12.00 w Osieku na jednym z parkingów sklepowych przy ulicy Głównej.

Z ustaleń policji wynika, że mieszkaniec Osieka wychodząc ze sklepu zauważył, że jego samochód marki Seat Leon ma przerysowaną boczną część karoserii. Niestety na parkingu nie było sprawcy kolizji, więc poszkodowany powiadomił Policję.

- Najbliżej miejsca zdarzenia byli policjanci z oświęcimskiej drogówki. Funkcjonariusze natychmiast zajęli się sprawą. Przejrzeli oni nagrania z monitoringu sklepowego z których wynikało, że w zdarzeniu brał udział fiat punto. Po sprawdzeniu numerów rejestracyjnych udali się do miejsca zamieszkania właścicielki. Okazała się nią 68 – letnia mieszkanka Osieka. Kobieta została zatrzymana w miejscu zamieszkania. Badanie jej stanu trzeźwości wykazało 1,80 promila alkoholu. Następnie funkcjonariusze sprawdzili jej samochód, który również miał świeżo zarysowaną karoserię - informuje Małgorzata Jurecka.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 22.09.2019 05:48

nie wierze przydał się monitoring a w innej sprawie pod Kau..dem nie przydał się, a może tam się nie chciało a tu się chciało ?