reklama

Kolejny ciągnik przygniótł mężczyznę

, Na sygnale, Wiadomości, 15.06.2022 13:27, eł

Poszkodowany sam zdołał wezwać pomoc.

Kolejny ciągnik przygniótł mężczyznę

W powiecie suskim podobnych wypadków było już w tym roku kilka. Do poprzednich dwóch doszło końcem maja w Grzechyni i Wieprzcu (gmina Maków Podhalański). Jeden z nich zakończył się śmiercią traktorzysty. Tym razem ciągnik przewrócił się w Stryszawie. Traktorzysta przeżył, jednak jest poważnie ranny.

62-letni mężczyzna wykonywał dzisiaj (15 czerwca) prace leśne na pochyłym terenie w Stryszawie. Około 11.30, gdy jechał pod górę traktorem, pojazd przechylił się i przewrócił, przygniatając kierującego. Mężczyzna doznał obrażeń nogi i klatki piersiowej, ale nie stracił przytomności. Sam wezwał pomoc. Zadzwonił na numer alarmowy 112, dzięki czemu na miejsce wypadku dość szybko dotarli ratownicy, którzy przetransportowali go do szpitala.


Foto: KP PSP w Suchej Beskidzkiej (zdjęcie poglądowe)


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy