reklama
reklama

Zapalił się telewizor, jedna osoba podtruła się dymem

Na sygnale, Wiadomości, 14.06.2022 13:01, eł
Straty w domu nie są duże, ale konsekwencje dla zdrowia poszkodowanego mogą być poważne.
Zapalił się telewizor, jedna osoba podtruła się dymem

We wtorek (14 czerwca) około południa doszło do pożaru w budynku mieszkalnym na osiedlu Balcarzówka w Osielcu (powiat suski). Ogień udało się szybko ugasić, ale zanim do tego doszło, mieszkaniec domu ucierpiał z powodu dużego zadymienia. Podtruł się dymem.

Zgłoszenie o pożarze dotarło do strażaków o 12.07. - Na miejscu pracuje w tym momencie sześć zastępów. Jak się okazało, w jednym z pomieszczeń palił się telewizor. Pożar jest już opanowany, a pogotowie zajęło się osobą poszkodowaną – powiedział nam Łukasz Białończyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej. Cały dom uległ mocnemu zadymieniu.

Foto: Małopolska Alarmowo

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy