Kolejne włamania do samochodów w Andrychowie

, Na sygnale, Wiadomości, 13.11.2019 20:05, PG
Kolejne włamania do samochodów w Andrychowie

W ostatnich dniach w Andrychowie doszło do co najmniej kilku kradzieży z włamaniem do samochodów mieszkańców.

Jak podaje nam oficer prasowy KPP Wadowice Agnieszka Petek policja przyjęła trzy zgłoszenia o włamaniach. Tyle zostało zgłoszonych na policję. We wtorek (05.11.) sprawcy przedostali się do samochodów na ul. Krakowskiej i ul. Rynek. Trzy dni później to samo wydarzyło się na os. Olszyny. Z samochodów skradziono takie rzeczy jak: pieniądze, kamerki samochodowe a nawet ubrania.

Jak się dowiadujemy od mieszkańców ostatniej nocy ponownie doszło do włamań, tym razem na ul. Szewskiej i na Górnicy. Czy to jakaś zorganizowana grupa?

Policja w tej sprawie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia sprawców tych przestępstw. Apelujemy jednak o jak najlepsze zabezpieczenie swoich pojazdów, przynajmniej do czasu, kiedy sprawcy zostaną złapani.

Złodziejska szajka działa w Andrychowie już od co najmniej tygodnia.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

budyn77, 14.11.2019 14:58

Niedobrze...

bracki7, 14.11.2019 10:12

Czy mi się zdaje, że mamy najwięcej kamer w regionie?