reklama

Oferta klubu Beskid Team: zapisy zajęcia na basenie w Andrychowie i na ferie zimowe

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 19.11.2019 08:00,
Zapraszamy do zapisywania się na zajęcia z nauki i doskonalenia pływania na Krytej pływalni w Andrychowie
Oferta klubu Beskid Team: zapisy zajęcia na basenie w Andrychowie i na ferie zimowe

Klub Sportowy Beskid Team zaprasza do zapisywania się na zajęcia z nauki i doskonalenia pływania na Krytej pływalni w Andrychowie. Szczegóły na: http://ksbeskidteam.pl/kety/index.html


Klub Sportowy Beskid Team prowadzi zapisy na wyjazd dzieci i młodzieży na zimowisko. To najlepsze aktywne zimowisko dla dzieci i młodzieży.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Podczas wypoczynku pod okiem kadry doświadczonych instruktorów można będzie posmakować uroków białego szaleństwa.

Podobnie jak i latem, tak i przy dobieraniu wyjazdów zimowych największy nacisk będziemy kłaść na ciekawe i pełne atrakcji programy, przygotowywane przez doświadczoną kadrę. W wielu miejscach spotkać będzie można tych samych instruktorów i wychowawców, którzy współpracują z nami również w okresie letnim” – zapraszają organizatorzy.

Opieka

W Beskid Team pracuje profesjonalna i sprawdzona kadra z wyższym wykształceniem pedagogicznym. To nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, zarówno w szkole, jak i na obozach sportowo-rekreacyjnych.

Półkolonia narciarska

Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu wpływa korzystnie na zdrowie dzieci i młodzieży. Pomaga kształtować ich charakter oraz podnosi odporność każdego organizmu. Białe szaleństwo w grupie rówieśników jest dla dziecka również okazją do wspaniałej zabawy.

Chcąc zapewnić aktywny wypoczynek swoim pociechom podczas ferii zimowych, zachęcamy do skorzystania z propozycji wyjazdów na narty i snowboard w ramach półkolonii” – mówi ekipa Beskid Team.

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży, która pragnie spędzić ferie zimowe w sposób ciekawy i aktywny. Beskid Team łączy naukę z zabawą, dzięki czemu ich podopieczni bez problemów zdobywają pierwsze narciarskie szlify oraz doskonalą nabyte wcześniej umiejętności.

Zajęcia nauki oraz doskonalenia jazdy na nartach i snowboardzie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nauka jazdy na nartach to wyzwanie, które wymaga wyjątkowego podejścia do dzieci, dlatego nasi podopieczni, rozpoczynający swoją przygodę z narciarstwem i snowboardem, będą objęci opieką przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów” – zapewnia organizator – „Dzieci korzystać będą z tras o adekwatnym do ich umiejętności poziomie trudności. Szusować będziemy po beskidzkich stokach”.

ZAPISY

Zachęcamy do rezerwacji ostatnich miejsc na zimowisko w Wiśle. Zapisy na stronie ksbeskidteam.pl oraz mistrzowskieobozy.pl

Aktywne wakacje 2020

Jastarnia: obóz szkoleniowy windsurfing 25.06-04.07
Łeba: militarny, taniec, aktywna kolonia 25.07-04.08
Darłówko: militarny, taniec, aktywna kolonia 2.08-11.08
Jastrzębia Góra: militarny, taniec, aktywna kolonia 20.08-29.08

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej ksbeskidteam.pl oraz na fanpage’u klubu na Facebooku
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy