reklama

33-latek dusił kobietę paskiem od spodni i uderzał ją pięścią w twarz

, Na sygnale, Wiadomości, 13.11.2019 11:05, PG
Sąd Rejonowy w Wadowicach wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
33-latek dusił kobietę paskiem od spodni i uderzał ją pięścią w twarz

Policjanci Wydziału Kryminalnego w Wadowicach zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, który pobił i okradł jedną z mieszkanek Wadowic. Kobieta trafiła do szpitala, a mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

Kilka dni temu, w jednym z mieszkań w Wadowicach doszło do rozboju. Podczas spotkania, 33-latek doprowadził kobietę do stanu bezbronności, dusząc ją paskiem od spodni i uderzając pięścią w twarz, po czym zabrał jej telefon komórkowy oraz 270 złotych. 36-latkę wołającą o pomoc usłyszeli dwaj mężczyźni stojący na przeciwko kamienicy (jak się później okazało funkcjonariusze Zakładu Karnego w Wadowicach), jednocześnie zauważyli wybiegającego z budynku mężczyznę, którego ujęli i powiadomili wadowicką komendę.

Sprawca rozboju trafił w ręce policjantów, a skradzione przedmioty zostały odzyskane. 33-latek usłyszał zarzut rozboju (art. 280 KK) za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12. Sąd Rejonowy w Wadowicach wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy