reklama
reklama

Kierowca porsche przesadził. Dostał mandat, punkty karne i stracił prawo jazdy

Na sygnale, Wiadomości, 20.11.2023 09:08,
Zatrzymane prawo jazdy, punkty karne i 2000 złotych – taki mandat wystawili policjanci ruchu drogowego kierowcy porsche, który przekroczył prędkość o 69 km/h w terenie zabudowanym.
Kierowca porsche przesadził. Dostał mandat, punkty karne i stracił prawo jazdy

W piątek (17 listopada) policjanci z wadowickiej drogówki sprawdzali prędkość samochodów na drogach gminy Spytkowice w powiecie wadowickim. Podczas działań zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem porsche, który pędził z prędkością 119 km/h, przy dozwolonej „pięćdziesiątce”.

- Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości kierujący, mieszkaniec powiatu wadowickiego, został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 złotych, a na jego konto trafiło 14 punktów karnych. Funkcjonariusze drogówki zatrzymali mężczyźnie także prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać za trzy miesiące. Mając na uwadze ten i inne tego typu przypadki, policjanci po raz kolejny apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz stosowanie się do ograniczeń prędkości. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość, to wciąż jedna z przyczyn najtragiczniejszych w skutkach wypadków drogowych - informuje st. asp. Agnieszka Petek, rzecznik KOmendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy