reklama
reklama

Incydent przed szkołą. "Córka zaczęła uciekać"

Na sygnale, Wiadomości, 15.09.2023 13:20, red
Policjanci nie potwierdzili tej sytuacji, niemiej zgłoszenie traktują jako zgłoszenie w dobrej wierze.
Incydent przed szkołą.

Policja sprawdza doniesienia mieszkańców o tym, że rejonie szkoły w Zakrzowie (gmina Stryszów) widziany był bus, którym podróżowały osoby mające mieć złe zamiary wobec nastolatek.

Z opisu sytuacji przedstawionej przez jedną mieszkanek wiadomo, że do zdarzenia miało dość w środę (13.09) ok. godziny 14.30 w miejscowości Zakrzów ( gmina Stryszòw).

Mieszkanka tak opisuje tę sytuację: - W odległości 100- 200 metrów od szkoły (Dwór Senator) dwóch mężczyzn o ciemnej karnacji w dużym, srebrnym busie zatrzymało się obok mojej 13-letniej córki. Najpierw mówili coś do niej przez szybę, po chwili jeden otworzył drzwi i zaczął wychodzić. Na szczęście, córka zaczęła uciekać, ale zamiar był wiadomy. Cała sytuacja została zgłoszona do szkoły, Dyrekcja powiadomiła policję. Służby patrolowały okolice. Udostępniam tą informację ku przestrodze, bądźcie czujni i poślijcie informację w świat - informuje mieszkanka.

W wadowickiej komendzie policji potwierdzają, że rzeczywiście takie zgłoszenie zostało przyjęte i patrol natychmiast udał się na miejsce. Policjanci na miejscu nie potwierdzili tej sytuacji, niemiej zgłoszenie traktują jako zgłoszenie w dobrej wierze. Warto uczulić dzieci, aby nie wdawały się w rozmowy z obcymi osobami.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy