reklama
reklama

Rowerki wodne odnalezione. Na nowym stawie

MAGAZYN, Wiadomości, 14.09.2023 17:18,
Będzie można popływać po nowym zbiorniku.
Rowerki wodne odnalezione. Na nowym stawie
W 2017 roku na stawie w Parku Miejskim w Andrychowie reaktywowano wypożyczalnię łódek i rowerów wodnych. Gmina kupiła sprzęt, ale po dwóch sezonach trafił do magazynu, bo staw opanowała rdestnica kędzierzawa, a tak w ogóle nie miał kto sprzętu pilnować i wypożyczać, bo chętnych nie było wielu.

Wszystko wskazuje na to, że kajaki i łódki będą wykorzystywane na nowym Stawie Anteckiego, gdzie są ostatnio testowane i - jak się dowiadujemy nieoficjalnie - jesienią, po otwarciu stawu, będzie można za darmo popływać po nowym zbiorniku.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Kola, 15.09.2023 12:16

Burmistrz Żak zajmuje się pierdołami. Niestety ale trzeba samemu się upominać o to co jest ważniejsze do wykonania. Z narzekania poprzez komentarze nie zmieni się nic trzeba pisać do odpowiednich organów.

Koniczynka, 14.09.2023 21:36

Żaku pora zrobić porządek na stawie w parku miejskim!!!! Doprowadziłeś to miejsce do ruiny!!!!!

Nostradamus, 14.09.2023 20:49

I bardzo dobrze rowerki , łódki , kajaki. Niech staw "żyje". Bardziej mnie smuci że w upalne letnie dni nie będzie tam gdzie się schować przed słońcem. Kompletny brak zieleni która dawała by cień.

Polityk, 14.09.2023 17:46

Ale jajca to już już ći to nowina się stanęła aju jajuʘ‿ʘ