reklama
reklama

W niedzielę Festiwal Miodu w Czarnym Groniu

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 14.09.2023 18:07, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
W programie sporo atrakcji.
W niedzielę Festiwal Miodu w Czarnym Groniu

Serdecznie zapraszamy na kolejną już edycję wydarzenia Festiwal Miodu & Rękodzieła, który odbędzie się 17 września w Rzykach k. Andrychowa.

To niezwykła okazja, aby zanurzyć się w świat pszczelarstwa i odkryć bogactwo naturalnych produktów oraz piękno rękodzieła.

Można spodziewać się stoisk z wyrobami lokalnych pszczelarzy, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat pszczół, produkcji miodu i jego właściwości zdrowotnych.

Oprócz tego można będzie zakupić miód z lokalnych pasiek, pyłek pszczeli.

Na odwiedzających czeka ponad 15 stoisk m.in. z: miodem, nalewkami, konfiturami, wyrobami z drewna, wikliny, gipsu, ule drewniane, akcesoriami pszczelarskimi, boxami prezentowymi, dekoracjami rękodzielniczymi, kompozycjami kwiatowymi, naturalnymi mydłami.

Dodatkowo, na stoisku gastronomicznym oferujemy kiełbaski, karczek z grilla – a w Restauracji Oberża czeka specjalna miodowa wkładka do menu.

Podczas imprezy będą odbywały się wykłady i prelekcje na temat zdrowego stylu życia, roli pszczół w ekosystemie oraz ekologicznych metod produkcji miodu. Będzie można podejrzeć pracę pszczół w przeszklonych ulach, przymierzyć strój pszczelarza czy stworzyć własną świecę.

Czas umilą występy artystyczne: m.in Rewia DINO, Ognisko Muzyczne Skylight Music czy zespół Servoos/Servoos Family.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB: https://www.facebook.com/events/814404096960694

Więcej o festiwalu >>https://www.czarnygron.pl/resort/wydarzenia2/szczegoly-wydarzenia?EventID=4957<<


- artykuł sponsorowany -

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy